Główna strona internetowa obsługiwana przez SaveFrom

Jak używać?

Video Downloader firmy SaveFrom.Net to doskonała usługa, która pomaga pobierać filmy online lub muzykę szybko i bezpłatnie. Nie musisz instalować innego oprogramowania ani szukać online usługa pobierania wideo już nie.

Oto SaveFrom! Pomaga pobierać wideo online, programy telewizyjne lub gry sportowe z wielu stron internetowych, po prostu wpisując adres URL filmu i klikając Pobierz. Nasz film w Internecie dostępne jest również rozszerzenie programu do pobierania dla przeglądarki Chrome.

Jak zapisywać filmy online w formacie MP4 w jakości HD?

Skopiuj potrzebny adres URL do pola wprowadzania u góry strony pobierania i naciśnij Enter lub kliknij przycisk „Pobierz” obok pola wprowadzania.

Dodaj „savefrom.net/” lub „savefrom.rip/” przed adresem URL i naciśnij Wejdź

Używaj krótkich nazw domen: ssyoutube.com.

Zainstaluj dodatek do przeglądarki i pobierz go jednym kliknięciem.

Zainstaluj aplikację mobilną i pobierz ją jednym kliknięciem.

SaveFrom

Jaka jakość wideo jest obsługiwana?

Większość filmów jest w formacie MP4 i jako SD, HD, FullHD, 2K, 4K. Jakość zależy od przesłany plik. Jeśli autor przesłał go w rozdzielczości 1080p, filmy z YouTube można zapisać w formacie ta sama jakość.

SaveFrom 4k

Z jakimi przeglądarkami współpracuje ten program do pobierania?

Nasz internetowy program do pobierania wszystkich filmów współpracuje z: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera i wszystkie przeglądarki oparte na Chromium.

SaveFrom browsers

Wzmacniacz